Надання інноваційних
біотехнологічних послуг
з гарантією якості та безпеки
Інститут клітинної терапії – інноваційна медична компанія, що спеціалізується на науково-дослідницькій та медичній діяльності. До складу компанії входять: клініки клітинної терапії та анти-ейдж медицини, науково-дослідні підрозділи і банк стовбурових клітин.
Керівництво Інституту клітинної терапії
приділяє велику увагу розробці та впровадженню в медичну практику новітніх наукових досягнень у галузі клітинних технологій, довгострокового низькотемпературного зберігання клітин і тканин і методів лікування із застосуванням біологічно активних препаратів.
Унікальні авторські методики лікування перед впровадженням в клінічну практику проходять ретельні клінічні дослідження і офіційну реєстрацію.
Наші методики захищені численними патентами і авторськими свідоцтвами, отримали міжнародне визнання і продемонстрували високу ефективність у клінічній практиці.
Створена в Інституті клітинної терапії система менеджменту якості (СМЯ) є надійною основою підвищення результативності бізнес-процесів і дозволяє ефективно взаємодіяти підрозділам медичного центру. Керівництво компанії гарантує, що весь персонал, залучений в систему менеджменту якості, ознайомлений з усіма документами СМЯ і дотримується у своїй діяльності встановленої політики та процедур.
Інститут клітинної терапії створює умови, що забезпечують максимальне використання знань та творчого потенціалу кожного співробітника в процесах реалізації стратегії і тактики організації, забезпечує надання кваліфікованих медичних і послуг та послуг з довгострокового низькотемпературного зберігання клітин і тканин кожного клієнта.
Зворотній зв'язок
Зателефонуйте або напишіть нам для отримання більш детальної інформації

    Напишіть нам