Напрямки діяльності
Інституту клітинної терапії


Клініка клітинної терапії оснащена сучасним обладнанням, передбачає амбулаторне та стаціонарне лікування пацієнтів у комфортних умовах, а також проведення діагностичних досліджень і реабілітаційних заходів для хворих зі складними захворюваннями будь-якої етіології.
Лікувальні та оздоровчі Програми клініки пропонують не тільки ефективне лікування важких хронічних захворювань, але і профілактику старіння та омолодження.


Перший ліцензований Кріобанк стовбурових клітин в Україні був відкритий на базі Інституту клітинної терапії в Києві.
Єдиний в Україні комплекс зберігання стовбурових клітин, що має обладнання і технології для здійснення повного циклу обробки біологічних матеріалів - від виділення стовбурових клітин до клітинного культивування.
Кріобанк Інституту клітинної терапії являє собою комплекс стерильних приміщень, загальною площею понад 700 кв.м., які відповідають як українським, так і міжнародним стандартам. Весь цикл обробки матеріалу відбувається на власній базі, включаючи аналіз зразків в лабораторії ПЛР-діагностики.


Відновити свої сили і наповнити життя енергією. Звільнитися від зайвого, щоб прийняти важливе. Продовжити молодість і дихати щастям. Спеціально розроблені програми в Tila Clinic з широким комплексом процедур забезпечать відпочинок, повне розслаблення і наповнять організм новими силами і здоров'ям під час проходження курсу терапії і реабілітації.
Також до послуг пацієнтів Tila Clinic комфортна СПА-зона, сауна, хамам, косметологічні кабінети, ресторан і фітнес-зал.


Інститут клітинної терапії - це високотехнологічний Науковий центр, який складається з науково-дослідного департаменту (R&D Centre) і лабораторії плацентарних стовбурових клітин - PlacentaStemCell Laboratory.
Надання якісних послуг світового рівня низькотемпературного банкінгу стовбурових клітин різного походження, виготовлення клітинних і тканинних препаратів і їх клінічне застосування вимагає постійного оновлення технологій, застосування інновацій і проведення як прикладних, так і фундаментальних досліджень.

Зворотній зв'язок
Зателефонуйте або напишіть нам для отримання більш детальної інформації

    Напишіть нам