Ми переконані, що основа успіху будь-якого бізнесу - це люди. Саме тому ми приділяємо величезну увагу і інвестуємо значні кошти в залучення, мотивацію, професійний розвиток і кар'єрне зростання наших співробітників.

Наша робота може бути ефективною тільки в тому випадку, якщо кожен з нас буде чітко усвідомлювати свою роль у спільній справі, якщо ентузіазм кожного буде підкріплений відповідним рівнем компенсації та мотивації з боку Компанії.

Робота у великій компанії

Інститут клітинної терапії - інноваційна медична компанія, що спеціалізується на науково-дослідницькій та медичній діяльності, міжнародний статус якої визнаний єдиною в Європі державною реєстрацією, а також сертифікацією і членством в міжнародних співтовариствах. До складу компанії входять 4 високотехнологічних напрямки: Кріобанк, Клініка клітинної терапії, Tila Clinic і Науковий центр. Ми є лідерами в наданні інноваційних біотехнологічних послуг з гарантією якості та безпеки.
Ріст і розвиток

Інститут клітинної терапії скеровує всі необхідні ресурси на забезпечення реалізації політики у сфері якості, як основи єдності цілей і напрямів діяльності. Ми створюємо умови, що забезпечують максимальне використання знань та творчого потенціалу кожного співробітника в процесах реалізації стратегії і тактики організації. Ми надаємо вам можливість особистісного розвитку і цікаві перспективи кар'єрного росту.
Система менеджменту якості

Створена в Інституті клітинної терапії система менеджменту якості (СМЯ) є надійною основою підвищення результативності бізнес-процесів і дозволяє ефективно взаємодіяти підрозділам Інституту клітинної терапії.

Вакансії

Біотехнологічна лабораторія
  Вакансій немає
  Вакансій немає
Департамент маркетингу
  Вакансій немає
  Вакансій немає
Департамент IT
  Вакансій немає
  Вакансій немає
Департамент обліку та фінансів
  Вакансій немає
  Вакансій немає
Подайте заявку на отримання посади
і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часомЗворотній зв'язок
Зателефонуйте або напишіть нам для отримання більш детальної інформації
Напишіть нам