Ми переконані, що основа успіху будь-якого бізнесу - це люди. Саме тому ми приділяємо величезну увагу і інвестуємо значні кошти в залучення, мотивацію, професійний розвиток і кар'єрне зростання наших співробітників.

Наша робота може бути ефективною тільки в тому випадку, якщо кожен з нас буде чітко усвідомлювати свою роль у спільній справі, якщо ентузіазм кожного буде підкріплений відповідним рівнем компенсації та мотивації з боку Компанії.

Робота у великій компанії

Інститут клітинної терапії - інноваційна медична компанія, що спеціалізується на науково-дослідницькій та медичній діяльності, міжнародний статус якої визнаний єдиною в Європі державною реєстрацією, а також сертифікацією і членством в міжнародних співтовариствах. До складу компанії входять 4 високотехнологічних напрямки: Кріобанк, Клініка клітинної терапії, Tila Clinic і Науковий центр. Ми є лідерами в наданні інноваційних біотехнологічних послуг з гарантією якості та безпеки.
Ріст і розвиток

Інститут клітинної терапії скеровує всі необхідні ресурси на забезпечення реалізації політики у сфері якості, як основи єдності цілей і напрямів діяльності. Ми створюємо умови, що забезпечують максимальне використання знань та творчого потенціалу кожного співробітника в процесах реалізації стратегії і тактики організації. Ми надаємо вам можливість особистісного розвитку і цікаві перспективи кар'єрного росту.
Система менеджменту якості

Створена в Інституті клітинної терапії система менеджменту якості (СМЯ) є надійною основою підвищення результативності бізнес-процесів і дозволяє ефективно взаємодіяти підрозділам Інституту клітинної терапії.

Вакансії


Подайте заявку на отримання посади
і наш менеджер зв'яжется з вами найближчим часом    Зворотній зв'язок
    Зателефонуйте або напишіть нам для отримання більш детальної інформації

      Напишіть нам