20 років разом!

Ми горді за те, що стали прикладом  успішного розвитку української науки та медицини. Ми вдячні усім, хто був і є поруч з нами усі 20 років – команді Інституту клітинної терапії та тисячам здорових пацієнтів.

Наш колектив — найголовніший ресурс. За довгі роки роботи нам вдалося зібрати унікальну медичну команду з ексклюзивними знаннями в галузі інноваційних клітинних технологій, великим практичним досвідом та найвищою кваліфікацією.

У нашому колективі понад 200 співробітників, серед яких лікарі вищої та першої категорії, науковці, біологи, лаборанти, медсестри, технічний персонал.

Сьогодні ми зустрічаємо разом 20-річний ювілей, але історія нашого успіху почалася ще 50 років тому, коли наші вчені почали вивчати стовбурові клітини.

А зараз Інститут клітинної терапії – це інноваційна, високотехнологічна медична компанія, до складу якої входять науково-дослідницькі та медичні структури.

  • Науковий центр з науково-дослідницьким департаментом (R&D Centre) і лабораторією плацентарних стовбурових клітин (PlacentaStemCell Laboratory) – це серце Інституту клітинної терапії, який займається розробкою нових інноваційних технологій, клітинних й тканинних препаратів, а також їх доклінічними та клінічними випробуваннями.
  • Кріобанк стовбурових клітин — перший та єдиний в Україні комплекс зберігання стовбурових клітин, що здійснює повний цикл обробки біологічних матеріалів.
  • Три клініки Інституту клітинної терапії з локацією в Києві та Тбілісі пропонують пацієнтам унікальні авторські методики лікування стовбуровими клітинами, захищені численними патентами й авторськими свідоцтвами, отримали міжнародне визнання і продемонстрували високу ефективність у клінічній практиці. Суперсучасні технології дозволяють нашим експертам здійснювати прорив у напрямі лікування багатьох захворювань та менеджменту віку.

Гарантія ефективності нашої роботи – це міжнародні стандарти якості, яких ми дотримуємося в усіх наших відділеннях та підрозділах. А підтвердження високого рівня послуг – у ліцензіях, які ми отримували впродовж багатьох років роботи, та членство в міжнародних наукових організаціях.

Тож докладаймо спільних зусиль для втілення шляхетної місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу Україну!

Разом ми стаємо сильнішими!

Зворотній зв'язок
Зателефонуйте або напишіть нам для отримання більш детальної інформації

    Напишіть нам